O firmie

W skład zespołu wchodzą osoby z wieloletnią praktyką oraz doświadczeniem z zakresu podatków oraz płac i kadr. Jesteśmy firmą rodzinną, co sprawia iż zaufanie i uczciwość jest Nas szczególnie ważne.

Poznaj nas bliżej

 

Biuro Rachunkowe Akińcza i Wspólnicy Spółka Jawna zostało założone w 2012 r. Od samego początku stawia na solidność i profesjonalizm obsługi podatkowej swoich klientów. Nieszablonowe podejście oraz duży wachlarz możliwości współpracy sprawią, iż idealnie dopasujemy Nasze usługi do potrzeb klienta.

Naszą wiedzę oraz profesjonalizm potwierdza Certyfikat Księgowy nadany przez Ministra Finansów. Biuro jest również wpisane na listę sygnatariuszy „Kodeksu Zawodowego w Rachunkowości „ prowadzoną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Dbając o bezpieczeństwo swoich klientów w ramach prowadzonej działalności Biuro Rachunkowe Akińcza posiada polisę od odpowiedzialności cywilnej na kwotę do 500.000 zł.

 

Zapytaj o wycenę

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_FORMA_PRAWNA

Wprowadź nr telefonu

CONTACT_ALERT_FORMA_EWIDENCJI

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

CONTACT_ALERT_LICZBA_ZATRUDNIONYCH

Wprowadź treść wiadomości

* - pole obowiązkowe

Wyślij

© 2016 | Wszystkie prawa zastrzeżone - Biuro Rachunkowe Akińcza i Wspólnicy Sp. j., ul. Bogumiły 1/3 | 70-395 Szczecin

Wykonało avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na Polityce prywatności.